img
Atlaslift'e Hoş Geldiniz

Tecrübemiz ile Gücünüze Güç Katmak İçin Buradayız.

Bursa’da Kayapa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikamız Atlaslift A.Ş., ortaklık yapısı ve bağlı bulunduğu grup şirketler dikkate alındığında, 20 yılı aşkın bir imalat tecrübesine sahip olup kurucu ortaklar, hidrolik sistem mühendisliği ve otomotiv sektörüne ait talaşlı imalat alanlarında yılların bilgi birikimiyle sektörü oldukça iyi bilmektedirler. Firmanın temel amacı, çeşitli sektörler için yüksek kalite hidrolik silindir üretimidir.

Ürün ve hizmet kalitesinin temel koşulunun eğitimli insan kaynağıyla yerine getirildiği ilkesinden hareketle, Atlaslift tasarımdan teslimata kadar üretimin tüm süreçlerinde görev yapacak yetkin ve nitelikli profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturmuştur. Firma demir çelik, çimento, iş makinaları, offshore, madencilik endüstrilerine hizmet sunmakla birlikte özel tasarım hidrolik silindirler talep eden birçok uygulama için de üretim yapmakta olup yurt içi ürün satışının yanı sıra Avrupa ve ABD’ye ihracat yapmaktadır.

Odak noktamız, uygun maliyetli, yüksek kaliteli ürünler, taleplere hızlı dönüşler, zamanında teslim ve satış sonrası hizmetlerle müşterilerimiz için değer yaratmaktır.

Atlaslift, ürün ve hizmet kalitesinin temel koşulunun eğitimli personel tarafından karşılanması ilkesinden yola çıkarak, hammadde tedarikinden teslimata kadar tüm üretim sürecinde çalışan eğitimli ve yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan bir ekip kurdu. Şirket, demir ve çelik, çimento, açık deniz endüstrileri ve özel olarak tasarlanmış hidrolik silindirler gerektiren diğer birçok endüstriye hizmet etmekte ve Avrupa ve Kuzey Amerika’da yerel ve uluslararası pazarlara hizmet sunmaktadır.

Odak noktamız, uygun maliyetli, en kaliteli ürünler, hızlı yanıtlar, zamanında teslimat performansı ve satış sonrası hizmetlerle müşterilerimiz için değer yaratmaktır.

Görev

Uluslararası kalite standartlarında ürettiğimiz ürünlerle müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmenin yanı sıra ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Görüş

Hidrolik sektöründe genişlemeci bir politika izleyip dünya sanayisinde kilit ülkelerde var olmak.